• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • У прифронтовому містечку на Донеччині переселенка відкрила крамницю з сучасними гаджетами

У прифронтовому містечку на Донеччині переселенка відкрила крамницю з сучасними гаджетами

Підприємниця з Українська Ілона Ільягуєва
Підприємниця з Українська Ілона Ільягуєва

Ілона Ільягуєва в Українську відкрила магазин, де торгує гаджетами для телефонів, цьогоріч планує облаштувати кав’ярню з літнім майданчиком.


До шеститисячного Українська родина Ілони Ільягуєвої переїхала з Донецька ще п’ть років тому, повідомляє «Бізнес-схід». Жінка колись мала досвід роботи у торгівлі, тому зважилася у невеликому шахтарському місті відкрити власну крамницю. У ній торгують навушниками, зарядними пристроями для мобільних телефонів, іншими аксесуарами.

“Треба було годувати родину, тому зважилася на крамницю. На власні гроші ми закупили товар, частину позичили і облаштували приміщення, спочатку його орендували, поступово викупили”, - розповіла підприємниця Ілона Ільягуєва.

Згодом для розширення бізнесу Ілона взяла участь у грантовій програмі від Міжнародної організації з міграції. Пройшла тренінг, також отримала ноутбук, принтер і рекламний банер.

До крамниці приходять місцеві жителі, також є покупці з окупованих нині територій. Враховуючи такий потік людей, підприємниця вирішила поставити там дві кавові машини.

“Вони стали користуватися неабияким попитом, люди почали приходити до крамниці не за аксесуарами, а попити кави, це приносить гарний прибуток”, - ділиться Ілона.

Цього літа підприємниця планує облаштувати кав’ярню у своїй крамниці, покупцям пропонуватиме охолоджувальні напої, молочні коктейлі та смачну каву. Скуштувати їх можна буде і на літньому майданчику біля крамниці, підприємниця готується встановити столики на вулиці. Щоб втілити свої плани, Ілона Ільягуєва подаватиме грант. Жінка сподівається, що грантодавці підтримають її заявку на розширення справи у невеликому прифронтовому містечку на Донеччині.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • У прифронтовому містечку на Донеччині переселенка відкрила крамницю з сучасними гаджетами