Здавати звітність про сплату податків підприємцям допоможе чат-бот

Здавати звітність про сплату податків підприємцям допоможе чат-бот
Здавати звітність про сплату податків підприємцям допоможе чат-бот

Вирішувати питання щодо сплати податків, їх розміру та звітності підприємцям пропонують за допомогою боту-бухгалтера.


Бухгалтерський чат-бот вже запустили у роботу, повідомляє видання Ліга:закон, яка разом з юридичною компанією Juscutum і розробила онлайн-помічника для ФЛП.

Чат-бот ReporTax допоможе підприємцям самостійно розрахувати і сплатити податки, а також подати звітність у державні служби. Крім того, онлайн-помічник нагадає про строки платежів та пояснить проблемні податкові питання.

На цей час сервіс доступний для ФОП третьої групи, які не мають оформлених працівників. Загалом в Україні зареєстровано 1,85 млн підприємців, більшість із яких обрали саме третю групу оподаткування.

ReporTax вже працює в додатку Telegram, а незабаром планується його запуск в Фейсбук-месенджері.

Щоб почати роботу з чат-ботом, досить один раз пройти процедуру реєстрації, надати боту необхідні дані для роботи і завантажити електронний підпис. Надалі, стверджують творці, вся бухгалтерська робота буде виконуватися в кілька кліків: бот буде задавати питання, а підприємець - вводити необхідні дані. Бот вміє розраховувати і сплачувати єдиний податок і єдиний соціальний внесок, а також подавати звіти в податкову і Пенсійний фонд.