Перемовини у кризових ситуаціях: підприємців Донеччини навчать комунікаціям

підприємців Донеччини навчать комунікаціям/фото: з відкритих джерел
підприємців Донеччини навчать комунікаціям/фото: з відкритих джерел

Представників малого та середнього бізнесу ознайомлять з інноваційними методиками побудови діалогу та навичками ефективної комунікації в конфліктних ситуаціях.


Воркшоп буде корисним для представників малого та середнього бізнесу, держслужбовців та активних мешканців Донеччини, повідомляє прес-служба Донецької ТПП.

Під час заходу учасники матимуть нагоду навчитися формувати навички побудови конструктивного діалогу та оволодіють техніками ведення перемовин, зокрема в кризових ситуаціях.

На воркшопі підприємцям продемонструють, як ці знання сприятимуть налагодженню ефективної комунікації на особистому та суспільному рівні для взаємодії представників бізнесу з владними структурами та представниками громади.

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації за телефоном: (+38)-050-460-7771 або e-mail: elena.zhornyk@gmail.com

Воркшоп проводиться у рамках проекту «Педагогіка миру» для відновлення громадянського діалогу на Сході України» і виконується ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» згідно Договору про місцеву фінансову допомогу в рамках програми «Цивільна служба миру» за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Ешборн, ФРН.

Проект націлений на зміцнення спроможності підприємців та суспільних груп вирішувати виниклі конфлікти у мирний спосіб, що дасть можливість учасникам почути одне одного, зрозуміти існуючі потреби та інтереси кожного, можливість впливати на прийняття рішень, необхідних для спільної роботи і розвитку.