Молочникам Донбасу Світовий банк допоможе модернізувати виробництво

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Світовий банк виділить 2,6 мільйонів доларів на підтримку молочної галузі України.


Міжнародна фінансова корпорація (IFC) Світового банку виділить близько ,6 млн на консультативну програму, спрямовану на розвиток молочної галузі в Україні, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на agro.day. 

Донори планують підтримати розвиток понад 600 молочних кооперативів в Україні, які об’єднують або обслуговують понад 40 тис. дрібних виробників молока і охоплюють понад 30 тис. молочних фермерів.

«Така підтримка молочникам дуже важлива. Зараз моє приватне господарство виготовляє понад 40 видів різної продукції, донорська підтримка дозволить мені ще відкрити молокоприймальні пункти у громаді, запустити молоковоз, взяти людей на роботу», - сказав підприємець Олександр Чаплик, який займається переробкою молока та виготовленням продукції з нього у Званівській громаді.

Проект триватиме впродовж 2019 року і сприятиме зростанню молочної промисловості України за рахунок підвищення продуктивності виробників, поліпшення доступу фермерів до ресурсів, фінансування, а також шляхом підтримки модернізації молочних заводів.

Нагадаємо, нещодавно на Донбасі відкрили інноваційні центри ветеринарної підтримки завдяки співпраці Асоціації виробників молока та грантової підтримки USAID.