На Донеччині запровадили систему електронних паспортів підприємств

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Систему електронних паспортів підприємств нанесли на карту фахівці Донецького обласного центру зайнятості. Послуга дозволяє з гаджета отримати інформацію про 2 000 виробників регіону.


Фахівці Донецького обласного центру зайнятості розробили систему електронних паспортів підприємств. ЇЇ можна переглянути за допомогою гаджета чи комп’ютера, повідомляє «Бізнес-Схід».

«Система допоможе дізнатися про існуючі компанії та організації регіону, чим вони займаються та, можливо, обрати їх як місце своєї майбутньої роботи. Також це надасть можливість кожному центру зайнятості скласти загальну картину підприємств, що створюють економічне зростання Донецької області», – сказала директорка Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко.

Послуга працює на базі сервісу Google maps та є безкоштовною. За посиланням можна дізнатися юридичну та фактичну адресу підприємства, вид діяльності, чисельність працівників, графік роботи підприємств та установ, які співпрацюють з центрами зайнятості Донецького регіону. На карті є як приватні підприємці, так і потужні виробники, які є ринкоутворюючими у містах та селах Донецької області. Також у кожній довідці є телефон фахівця, який може надати консультацію з працевлаштування.

Наразі на карті можна знайти інформацію про 2000 підприємств у містах та районах Донеччини.

Переглянути карту можна за посиланням.