Підприємці Донеччини перейняли гарвардську модель ведення перемовин

Тренінг «Бізнес перемовини і не тільки»
Тренінг «Бізнес перемовини і не тільки»

У Краматорську на базі Донецької торгово-промислової палати відбувся тренінг, де підприємців навчали проведенню успішних перемовин та уникненню конфліктів.


«У бізнесі важлива довіра між партнерами, - зазначила під час тренінгу «Бізнес перемовини і не тільки» тренерка, голова ГО «Центр громадянських ініціатив «Суспільний вимір» Марина Акімченкова, повідомляє «Бізнес-Схід». - Якщо вона склалася, співпраця буде успішною».

За словами спікерки, на Донеччині підприємцям бракує знань, стабільної ситуації, продуманої законодавчої бази. Вона зазначила, що ефективне ведення перемовин для бізнесу дуже важливе, у цьому можуть допомогти різні методики, стратегії, одна з яких – ненасильницьке спілкування. 

Під час заходу Марина Акімченкова озвучила кілька порад підприємцям, які можуть допомогти уникнути конфліктів. Одним з таких є гарвардська модель, вона враховує потреби усіх учасників перемовин.

«Є підприємці, які мислять прямолінійно, часто не враховують наслідків, усіх обставин, це призводить до конфліктів. Я б порадила готуватися до перемовин, уміти слухати і зрозуміти, це уміння “взути чужі капці”, поставити себе на місці партнера, зрозуміти його потреби, адже часто ці потреби однакові для усіх учасників. Треба шукати спільне, на цьому потім будувати стосунки», - додала Марина Акімченкова.

Участь у заході, який пройшов за ініціативою Донецької торгово-промислової палати, взяли двадцять підприємців та держслужбовців регіону.

Олена Хатмулліна з Костянтинівки, виготовляє туалетний папір та миючі засоби з 2016 року. Каже, що уникає конфліктів з клієнтами, адже щоразу хоче зрозуміти їхні потреби, для цього треба бути «відкритим» до людей.

«На тренінгу казали, що треба зрозуміти свого клієнта, його потреби та емоції, це гарна методика, - поділилася підприємниця. – Це економить ресурси усіх сторін, ці навички потрібно відпрацьовувати. Найцікавіше було про паузи, які потрібно витримувати – дослухати людину, не перебивати, дати можливість сказати. Буду застосовувати ці методики у підприємницькій діяльності”.