• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Україна отримала найбільшу суму грантів для бізнесу серед країн Східного партнерства

В Україні стартував проект підтримки бізнес-ідей ветеранів АТО

Учасники проекту
Учасники проекту "Головні інвестори в Україну"/фото: зі сторінки проекту у Фейсбук

В Україні шукають інвесторів та фінансову підтримку на розвиток ідей ветеранів АТО, які після участі у військовому конфлікті на Донбасі отримали інвалідність, але не втратили власні мрії.


Учасниками проекту «Головні інвестори в Україну» стали 5 ветеранів АТО, які вже внесли свій вклад у мирне життя та познали фізичних втрат, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на фейсбук-сторінку проекту.

Кожен з чоловіків-«інвесторів» повернувся додому з певними проблемами зі здоров'єм. Втрата кінцівок, велика кількість операцій, протезування - історії більшості з учасників. Не зважаючи на інвалідність, ветерани АТО ведуть активний спосіб життя та мріють про власний бізнес.

«Моя справа – це зелена енергетика, побудована на сонячних панелях з потужністю у 1,2 МВт, - поділився один з учасників проекту Олександр Чалапчій.  – Я хочу запросити у рідне село інвесторів та працевлаштувати хлопців, з якими воював, щоб і вони мали гідну роботу та заробітну плату».

А ось Атовець Ігор Дерман мріє відкрити власну службу таксі, орієнтуючись на екологічний та безпечний вид транспорту. Крім того, для зручності клієнтів, таксі буде оснащене зручним додатком, через який і можна буде визвати автівку.

«Хотілось би в цілому змінити концепцію надання транспортних послуг, - відзначив Ігор. – Ми маємо потурбуватися про наше зовнішнє середовище. Це те, що ми залишаємо нашим дітям. Вважаю це дуже важливим». 

За словами організаторів проекту, бізнеси, на які збирають кошти, різні – це зелений туризм, нанотехнології, ресторанна справа, послуги та інші.

Краудфандинговою платформою зі збору коштів виступає організація «Чисте небо».

З бізнес-ідеями учасників проекту та необхідною сумою (обладнанням) для старту бізнесу можна ознайомитися за посиланням.

Офіційна сторінка проекту у Фейсбуці ТУТ. 

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Україна отримала найбільшу суму грантів для бізнесу серед країн Східного партнерства