• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Вперше в Україні: на Донеччині провели масштабний онлайн-екскурс для шукачів роботи

"У тренді усе, що оздоблене вишивкою", - підприємці Донеччини

Підприємці Донеччини шиють дизайнерські вишиванки/фото: Олена Кулєшова
Підприємці Донеччини шиють дизайнерські вишиванки/фото: Олена Кулєшова

Напередодні Дня вишиванки на Донеччині вишиті сорочки користувалися особливим попитом, їх купували для школярів та дарували немовлятам у пологових будинках.


До Дня вишиванки, який 16 травня святкуватимуть українці, текстильники Донеччини готувалися заздалегідь, повідомляє «Бізнес-Схід».

Підприємниця з Костянтинівки Наталія Жищенко шиє шкільну форму і вишиванки до неї. Розповідає, що місцеві жителі купували дітям багато вишиванок до свята, адже у багатьох школах готуються до святкових фотосесій. Також на її підприємстві зараз готуються опановувати нові моделі.

“Ми звернулися до дизайнера, щоб він розробив стильні сучасні вишиванки, спеціально розробили ескізи. Це буде незвичне поєднання кольорів, найближчим часом будемо шити перші моделі. Гадаю, людям сподобається. Ми вже маємо серійне замовлення вишиванок на літо”, - розповіла про найближчі плани Наталія Жищенко.

Оксана Муравльова разом з майстринями клубу “Файно” вишили 100 сорочок для немовлят та 100 масок для медичних сестер. У День вишиванки їх даруватимуть породіллям та медпрацівницям у пологових будинках Краматорська та Слов’янська.

“Впродовж року ми готуємося до цього дня, на наших заняттях вишиваємо, розповідаємо про українську культуру, звичаї, - сказала Оксана Муравльова. – Коли маємо готові сорочки чи рушники, викладаємо їх у соцмережах, люди купують, я бачу інтерес до вишитого одягу”.

Костюми та аксесуари з вишивкою для клієнтів виготовляє і майстриня зі Слов’янська Олена Кулєшова. За її словами на Донеччині це стало трендом з 2014 року.

“Люди стали більше замовляти вишитих речей, не лише сорочок, а й елементів вишивки – зараз вишиваємо на джинсах, рушниках, багато на дитячому одязі для немовлят. Це стало трендом”, - поділилася Олена Кулєшова.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Вперше в Україні: на Донеччині провели масштабний онлайн-екскурс для шукачів роботи