• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Кабмін дозволить виробникам засобів індивідуального захисту експортувати продукцію

На Луганщині підписано меморандум щодо розвитку сільського туризму

На Луганщині з'являться сільські садиби/фото: з відкритих джерел
На Луганщині з'являться сільські садиби/фото: з відкритих джерел

У громадах Луганщини взялися активно залучати підприємців та сільських жителів до розвитку туристичного потенціалу регіону.


Учасниками меморандуму, метою якого є консолідація зусиль у сфері популяризації сільського зеленого туризму в Україні, впровадження стандартів «Українська гостинна садиба» стали ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» та Департамент економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганскьої ОДА, повідомляє «Бізнес-Схід».

«Співпраця бізнесу, влади і громади є основою розвитку будь-якої території, а  підписання Меморандуму стане черговим кроком для ефективного розвитку сільського зеленого туризму на Луганщині», - відзначила в.о. директора Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської ОДА Людмили Ахтирська, повідомляє «Бізнес-Схід».

За її словами, через бойові дії та значну частину окупованих територій, наразі регіон орієнтується на внутрішнього туриста. Найчастіше жителям Луганщини пропонують тури вихідного дня.

«У регіоні розроблено близько 50 туристичних маршрутів –наукових, культурно-пізнавальних та розважальних, - розказала журналісту «Бізнес-Схід» Людмила Ахтирська.  – До цього списку ми хочемо додати ще й зелений туризм: відпочинок у сільських садибах з частуванням українських домашніх страв, які готують місцеві господині».

Сьогодні на Луганщині найпривабливішими туристичними місцями вважаються Кремінський район та Беловодська ОТГ, де розташовані чотири кінних заводи з шости, які є в Україні. Крім того, 16 травня, на базі Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади, проходить перший практикум-семінар на тему: «Зелений туризм як чинник місцевого економічного розвитку», під час якого місцевих жителів і ознайомлять з можливістю підприємницької діяльності у сфері туристичного бізнесу, його переваги та успішні практики впровадження.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Кабмін дозволить виробникам засобів індивідуального захисту експортувати продукцію