Українських стартаперів підтримають на державному рівні

Учасники всеукраїнського фестивалю інновацій 2018/фото: з соціальних мереж
Учасники всеукраїнського фестивалю інновацій 2018/фото: з соціальних мереж

В Україні готуються до запуску Фонду розвитку інновацій.


Наразі Фонд знаходиться на фінальній стадії підготовки до запуску. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття Всеукраїнського фестивалю інновацій, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на прес-службу Кабміну. 

У Кабміні сподіваються, що фонд, який буде надавати фінансову, технічну та консультаційну допомогу стартапам на ранніх стадіях їх розвитку, запрацює вже восени поточного року. На розвиток інновацій та стартапів бюджетом передбачено 400 млн гривень.

" Наш інтелект – це наша перевага. Частина нашого інтелекту вже є у найкращих рішеннях світу. Тож завдання – формувати цілісний продукт саме всередині України»", - зазначив Гройсман.

Раніше уряд погодив пропозицію щодо утворення Фонду розвитку інновацій, який допомагатиме комерціалізувати вітчизняні інноваційні розробки та випускати на внутрішній та зовнішній ринок нові технології, товари чи послуги.

Минулого року Україна посіла найвищу позицію в Глобальному індексі інновацій за останні 12 років – 43-тє місце серед 126 економік світу. При цьому в середньостроковому плані пріоритетних дій Уряду визначено, що у найближчі роки Україна має наростити рівень наукоємності економіки та питомої ваги високотехнологічної продукції та послуг у структурі експорту.