• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Вперше в Україні: на Донеччині провели масштабний онлайн-екскурс для шукачів роботи

“Коли робиш якісний продукт, його купують” – власник міні-пекарні з Луганщини

Підприємець з Луганщини Андрій Несчетний/фото: з особистого архіву Андрія
Підприємець з Луганщини Андрій Несчетний/фото: з особистого архіву Андрія

У квітні 2018 року мешканець Луганщини Андрій Несчетний заснував міні-пекарню, налагодив виробництво і вже домовився про збут власної продукції.


До відкриття власної справи Андрій Несчетний працював на кондитерському виробництві, повідомляє «Бізнес-Схід». Чоловік давно мріяв про підприємництво. Маючи дві вищі освіти, залишив роботу і пішов вчитися, як заснувати бізнес.  

“Коли працював на підприємстві, робота подобалася, але я хотів заробляти більше, мати можливості для розвитку, тому зважився на свій малий бізнес”, - розповів житель Кремінної Луганської області Андрій Несчетний .

У Кремінському центрі зайнятості фахівці запропонували написати проект, чоловік прорахував усі витрати і захистив бізнес-план. Також Андрій отримав одноразову допомогу на започаткування підприємства – понад 20 тисяч гривень, майже стільки доклав своїх грошей.

 Підприємець взяв в оренду приміщення і за короткий час налагодив виробництво. Зараз двоє пекарів випікають в асортименті різні види хліба, булочних виробів, до Великодня мали замовлення на паски.

“Ми зробили ремонт у цеху, опанували різні рецепти, вже місяць як випікаємо хліб, - поділився підприємець. – Зранку до нас приїжджають з крамниць, забирають замовлення. Я мав багато знайомих з попередньої роботи, ці зв’язки допомогли розпочати продажі, зараз працюємо над подальшим розвитком”.

Також підприємець хоче взяти участь у тендері на поставку хліба і випічки до навчальних закладів міста та області. Він не боїться відповідальності, Андрій переконаний, що бізнес матиме успіх, якщо виготовляти якісний товар.

“Коли робиш якісний продукт, його придбають, тому я вірю, що моя справа буде успішною. Ми кладемо якісні складники – борошно вищого ґатунку, інші, це впливає на ціну, але і смак від того кращий. А ще хочу, аби нині непідконтрольні території стали знову Україною, перспективу я бачу лише у співпраці з усіма”, - додав Андрій.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Вперше в Україні: на Донеччині провели масштабний онлайн-екскурс для шукачів роботи