• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Ведення книги обліку розрахункових операцій в електронному вигляді не передбачено

Для підприємців Слов’янська оголосили конкурс на облаштування зони відпочинку місцевого озера

Озеро Вейсове у Слов'янську/фото: з відкритих джерел
Озеро Вейсове у Слов'янську/фото: з відкритих джерел

Підприємців Слов'янська запрошують до участі у конкурсі для здійснення споживчих та рекреаційних послуг на території рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на озері Вейсове.


Підприємцям Слов’янська пропонують зайняти один з ймовірних дев’яти павільйонів, які вже влітку з’являться у зоні відпочинку на озері Вейсове, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на прес-службу Слов’янської міськради.

Серед лотів, які виставлені у конкурсній пропозиції, розміщення кафе, кондитерської, фаст-фуду, послуги з масажу, а також реалізація сувенірної продукції.

Прогнозна вартість послуг за тимчасове користування 1 елементом благоустрою (павільйоном) складає 4999, 06 грн на місяц.

Для участі у конкурсному відборі претенденти подають оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії наступних документів:

заяви суб’єкта господарювання, в якій зазначається бажаний елемент об’єкту благоустрою для здійснення споживчих та рекреаційних послуг - конкретизувати саме яких (зразок додається);

довідки від органів податкової служби про відсутність заборгованості з податків, виданої не раніше ніж за 30 календарних днів до дня проведення конкурсу;

договорів про офіційне працевлаштування найманих працівників;

фінансової звітності за минулий рік або довідки про наявність оборотних коштів на розрахунковому рахунку суб’єкта господарювання або довідки про рух грошових коштів за минулий рік;

інформації про активність підприємницької діяльності, ефективність її розвитку, участь у соціальних проектах, благодійна діяльність та інше;

інноваційні пропозиції щодо надання послуг (за наявності).

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути написано великими буквами "КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ".

Конкурсні пропозиції приймаються з 20.05.2019 по 31.05.2019 включно за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна,2, Слов’янська міська рада, каб. 304, тел. 2-03-16, в робочі дні з 8-00 до 17-00 (п’ятниця до 16-00), перерва з 12-00 до 13-00.

Більш детально з умовами участі у конкурсі та схемами розташування павільйонів за номерами на озері Вейсове можна ознайомитись на сайті Слов’янської міської ради.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Ведення книги обліку розрахункових операцій в електронному вигляді не передбачено