Для розвитку соціального підприємництва на Донеччину завітає "Гараж Ідей"

На Донеччину завітає
На Донеччину завітає "Гараж ідей"/фото:teren.in.ua

Наприкінці травня на Донеччині відбудеться захід, під час якого місцеві підприємці дізнаються про розвиток соціального бізнесу в Україні та зможуть презентувати власні проекти.


Взяти участь у «Гаражу Ідей» запрошують соціальних стартаперів, аттивну молодь,підприємців-початківців та представників бізнесу з досвідом, повідомляє «Бізнес-Схід». Крім презентації власних проектів, вони матимуть нагоду отримати юридичний фаховий супровід, а також фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

«Сьогодні люди лише придивляються до соціального підприємництва, як напрямку діяльності, - розказав один з організаторів заходу, підприємець Максим Потапчук. – Ще з 90-х у нас вважають так – якщо є гроші на благодійність або ж потреби громади, то це зайвий привід для перевірки підприємця податкової. Цей стереотип треба рушити і негайно».

За словами Максима, який є засновником соціальної крамниці прянощів та чаїв з власної садиби «Трава.UA», зараз лише формується спільнота соціальних підприємців, які вже представлені у профільних міністерствах України. Тож мета подібних заходів – популяризація саме соціально-відповідального бізнесу, відсоток прибутку якого йде на вирішення проблем суспільства.

Тренером і модератором «Гаражу Ідей» виступить аналітик однієї з міжнародних консалтингових компаній, який працював у складі команди тренерів «SELab. Social Entrepreneurship Lab».

Для участі у заході треба заповнити до 25 травня анкету за посиланням ТУТ.

З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих.

Долучитися до соціальних підприємців організатори запрошують і учнів 9-11 класів, які мають власні ідеї та прагнуть їх реалізувати.

«Гараж Ідей» відбудеться 28 травня 2019 р. з 15.00 до 19.00 у Краматорську за адресою: вул. Паркова, 9 ( FreeUA) та у 30 травня з 14.00 до 18.00 у м.Маріуполь, вул.Архітектора Нільсена, 35А. Освітня платформа SPALAH, будівля шахового клубу.  

Idea Garage проходять у травні-червні 2019 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Idea Garage у Краматорську: Український форум благодійників, SILab Ukraine, компанія Civitta, Соціальне підприємництво "Trava.UA", ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті".