На Донбасі запрацюють стартап-школи, в яких молодь будуть навчати підприємництву

На Донбасі запрацюють стартап-школи Sikorsky Challenge/фото: dgma.donetsk.ua
На Донбасі запрацюють стартап-школи Sikorsky Challenge/фото: dgma.donetsk.ua

У березні на базі вищих навчальних закладів Донеччини та Луганщини запрацюють стартап-школи київського інноваційного холдингу Sikorsky Challenge.


Проект розвитку інноваційного середовища на сході України стартував 20 лютого 2018 року за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку USAID в рамках програми UCBI II «Зміцнення громадської довіри».

Місія проекту передбачає розбудову мереж інноваційних кластерів, у яких молодь Донбасу зможе навчатися підприємництву та перетворювати свої креативні ідеї в успішні стартап-компанії.

Стартап-школа Sikorsky Challenge запрацює 12 березня о 15:30 в Луганській області в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59а, 227.

Також 14 березня о 13.30 стартап-школа відкриється на базі Донбаської державної машинобудівної академії у Краматорську на Донеччині в Музеї ДДМА (І корпус). Контактний телефон: +38 (06264) 41 87 88.

Навчання розпочнеться триденним тренінгом «Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапу».

Наразі триває набір бажаючих стати одним з учнів школи та оволодіти навичками підприємницької діяльності.

Після завершення курсу найперспективніші проекти приймуть участь у конкурсах, пошуках інвесторів та отримають консультації з відкриття стартап шкіл.