• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Альтернатива шкільним таборам: на Донеччині підприємниця влаштувала для дітей навчально-розвивальний табір

Альтернатива шкільним таборам: на Донеччині підприємниця влаштувала для дітей навчально-розвивальний табір

На Донеччині підприємниця влаштувала для дітей навчально-розвивальний табір
На Донеччині підприємниця влаштувала для дітей навчально-розвивальний табір

У Краматорську підприємниця Яна Ладика запропонувала для дітей міський літній табір – щодня різноманітні майстер-класи, розваги та навчання, повідомляє  “Бізнес-Схід”.


Ідея організувати літній табір у підприємниці з’явилася, коли через кір у Краматорську частина шкільних таборів не відкрилася. Також влітку традиційні заняття відвідує менше дітей, тому Яна шукала інші варіанти заробітку.

“Я подумала, що це може бути альтернативою шкільним таборам, продумала програму, набрала групу дітей – це ті, хто відвідує мій навчальний центр, також прийшли діти з різних шкіл”, - розповіла Яна Ладика.

Підприємниця організувала групу дітей віком від 8 до 13 років, домовилася з представниками малого бізнесу про відвідування піцерії, ігрових залів, інших місць, де дітям було б цікаво спробувати щось нове. Також під час табору до учнів приходять волонтери, з-поміж них - носій англійської мови – студент-африканець Емануель з Донецького медуніверситету, з ним діти покращують свою англійську. Нещодавно разом з дітьми Яна відвідала тренінг із соціального підприємництва.

“Роблю усе, щоб зацікавити дітей, щоб вони не просто відпочивали, а й у легкій формі чогось навчалися. Наприклад, ми з дітьми опановували навички підприємництва, восьмирічні розробили логотипи і придумали слоган, як продати морозиво. Мені подобається, що діти легко адаптуються, наступний виклик – підвищити рівень англійської, прості фрази ми з дітьми постійно повторюємо” , - поділилася Яна.

Підприємниця планує цього літа протестувати свій табір, також сподівається, що він зможе конкурувати з традиційними шкільними таборами. У червні її табір буде профорієнтаційним, діти спілкуватимуться з представниками різних професій.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Альтернатива шкільним таборам: на Донеччині підприємниця влаштувала для дітей навчально-розвивальний табір