• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Авторські тури та шлях до саморозвитку – на Донеччині підприємниця розвиває екотуризм

Авторські тури та шлях до саморозвитку – на Донеччині підприємниця розвиває екотуризм

На Донеччині підприємниця розвиває екотуризм/фото: з фейсбук-сторінки Ольги Богатирьової
На Донеччині підприємниця розвиває екотуризм/фото: з фейсбук-сторінки Ольги Богатирьової

Маріупольчанка Ольга Богатирьова пропонує жителям Донеччини долучитися до екотурів, під час яких можна “зарядитися” енергією природи та стати учасником навчального семінару з йоги.


Туристичним бізнесом Ольга Богатирьова займається вже 8 років, повідомляє «Бізнес-Схід». Нещодавно підприємниця вирішила влаштовувати авторські тури – на них збирає групу людей-пошановувачів природи, заздалегідь опрацьовує маршрут.

“Я сама розробляю маршрут, планую деталі, участь у них беруть люди, які хочуть не просто відпочинку, а саморозвитку, тому ми поєднуємо подорож, навчальний семінар і заняття йогою – так учасники отримують найбільшу користь”, - поділилася підприємниця.

Нещодавно до свого бізнесу Ольга дододала новий різновид – екотури Донеччиною. Торік група з кількох десятків людей впродовж кількох днів відпочивала у кемпінгу на узбережжі Азовського моря.

“Це був табір без алкоголю, виключно вегетаріанський, - розповіла Ольга. – Учасники цього екотуру потім самі дивувалися, що можна так відпочивати, не виїжджаючи далеко за межі області, насолоджуватися природою. Я за те, щоб розвивати такі екотури у регіоні, адже запит від людей на такий вид відпочинку завжди є”.

Підприємниця вважає, що і на Донеччині можна розвивати “зелений” туризм, аби регіон не асоціювався виключно з промисловістю - шахтами і заводами.

“У нас теж є багато красивих місць, ми інколи витрачаємо тисячу доларів, щоб побачити ліс, море чи річку за тисячі кілометрів, а часто вона поряд з будинком, десь у полі за 300 м. Сьогодні є маса варіантів для кемпінгу, організації якогось цікавого маршруту. Я хочу, щоб люди навчилися бачити цю красу поряд”, - відзначила підприємниця з Маріуполя Ольга Богатирьова.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Авторські тури та шлях до саморозвитку – на Донеччині підприємниця розвиває екотуризм