• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • ФОТО. Підприємці Донбасу налагодили бізнес-контакти на міжнародній виставці у Польщі

ФОТО. Підприємці Донбасу налагодили бізнес-контакти на міжнародній виставці у Польщі

Підприємці Донбасу налагодили бізнес-контакти на міжнародній виставці у Польщі/фото: Донецька ТПП
Підприємці Донбасу налагодили бізнес-контакти на міжнародній виставці у Польщі/фото: Донецька ТПП

У складі делегації від Торгово-промислової палати України підприємці Донеччини взяли участь у міжнародній виставці китайських експортерів, яка відбулася у Варшаві наприкінці травня.


Участь у виставці взяли понад 6000 підприємців з Китаю, Центральної та Східної Європи, повідомляє «Бізнес-Схід». Це перший захід у Європі, який об’єднав експортерів з країн Європи, а також України, Білорусі, Литви, Латвії, Румунії та інших країн.

На виставці були представлені виробники текстилю, одягу, побутової техніки, будівельних матеріалів, освітлення, сувенірів, товарів для спорту і туризму.

У складі делегації з України відвідали Варшаву і 30 підприємців Донеччини, які презентували вишиті вироби та іграшки, товари з текстилю, кераміку ручної роботи.

Виробник текстильних виробів Ігор Шостак, який переїхав з Луганщини до Полтавщини через війну, розповів, що отримав багато цікавої і нової інформації, домовився з постачальниками китайського текстилю.

“Ми провели перемовини з китайськими виробниками текстилю, плануємо відшити першу партію товарів, якщо нас влаштує якість, будемо купувати велику партію, -   сказав підприємець Ігор Шостак. – Попри те, що моє виробництво зараз на Полтавщині, я входжу у “DONBAS FASHION CLUSTER”, таке об’єднання з колегами вигідне і дозволяє закупити безпосередньо у виробників сировину для виробництва”.

Під час виставки також відбувся ІІІ Економічний конгрес Центральної та Східної Європи, на якому говорили про співпрацю Європи з Китаєм.

Підприємці взяли участь у семінарах, також провели бізнес-перемовини з потенційними партнерами.

Така виставка щорічно відбувається в 11 країнах світу для налагодження бізнес-контактів між виробниками і покупцями товарів.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • ФОТО. Підприємці Донбасу налагодили бізнес-контакти на міжнародній виставці у Польщі