• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Колишній АТОвець опанував підприємництво та відкрив у рідному місті мобільний ресторанчик на колесах

Колишній АТОвець опанував підприємництво та відкрив у рідному місті мобільний ресторанчик на колесах

Підприємець з Волновахи Євген Вертель/фото: з особистого архіву Євгена
Підприємець з Волновахи Євген Вертель/фото: з особистого архіву Євгена

Маючи за плечима багаторічний досвід служби в правоохоронних органах та в зоні АТО, мешканець Волновахи Євген Вертель заснував власну справу та відкрив у центрі міста мобільний ресторанчик, з якого пригощає місцевих жителів хот-догами, пончиками та смачною кавою.


Євген за освітою водій, але його бізнес зовсім не пов’язаний з логістичними послугами, повідомляє «Бізнес-Схід».  Хоча і працював деякий час у таксі, чоловік знайшов свою нішу у харчовій галузі.

«Три з половиною роки я служив у зоні АТО – пішов добровольцем. Служив у 93 бригаді у складі 20-й мото-піхотного батальйону, а потім пішов в «Айдар». Після повернення додому вирішив, що досить працювати на державу, треба вже подумати й про себе», - розказав Євген.

У 2018 році у центрі розвитку підприємництва Волноваського районного центру зайнятості колишній АТОвець захистив свою бізнес-ідею та пройшов навчання у Маріуполі. На отриману грошову допомогу на започаткування власної справи Євген придбав торговельний причіп, обладнання – з власних заощаджень.

«Через те, що фургон викрашений у зелений колір, перші дні місцеві жителі думали, що це мобільний офіс Приватбанку. Коли дізнались, що в ньому продається – стали підходити», - згадує підприємець.

Жителям та гостям Волновахи Євген пропонує їжу швидкого приготування – фаст-фуд. Власноруч готує хот-доги, бургери, пончики, морозиво та чай з кавою. Гарячих напоїв близько 10 різновидів. 

«Я люблю готувати. Колись навіть працював помічником повара. Але це дуже тяжка справа. На тобі лежить велика відповідальність. Це не футболки або інструменти, які поклав у склад і пішов додому. Це їжа, яка повинна бути завжди свіжою та смачною», - зауважив підприємець.

Протягом року Євген працював один. Наразі шукає собі помічника. Євген Вертель переконаний, що для ініціативних та підприємливих людей тимчасове безробіття – це період пошуку шляху до самовдосконалення. Звичайно, підприємництво – непроста справа, але водночас це – реальний шанс реалізувати свої можливості та досягти власного добробуту.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Колишній АТОвець опанував підприємництво та відкрив у рідному місті мобільний ресторанчик на колесах