На Донеччині активно розвивають бізнес-освіту серед молоді

Заняття бізнес-школи для шкільної молоді Дружківки/фото: Дружківський міський центр зайнятості
Заняття бізнес-школи для шкільної молоді Дружківки/фото: Дружківський міський центр зайнятості

У Слов’янську розпочала роботу перша у місті бізнес-школа, у якій місцевій молоді пропонують навчитися генерувати і втілювати в життя власні ідеї, відкрити і розвинути свій творчий і управлінський потенціал.


«Бізнес-школа юних підприємців» створена з метою отримання дітьми сучасних знань в області бізнесу і фінансів, формування підприємливості та лідерства, навчання роботі в команді та ефективній взаємодії з іншими людьми», - розказала фахівець з профорієнтації Слов'янського міського центру зайнятості Світлана Глущенко, повідомляє «Бізнес-Схід».

У школі вже пройшло перше заняття, де школярі-старшокласники ознайомились з такими поняттями, як бізнес, підприємництво та менеджмент.

За допомогою інтерактивних вправ учні змогли уявити портрет сучасного підприємця та наділити його певними професійними та особистими якостями.

«В нашій школі дитина зможе навчитися бути усвідомленою і відповідальною в ключових сферах життя, працювати в команді, встановити потрібні зв'язки і контакти на перспективу» – відзначила Світлана Глущенко.

Перша бізнес-школа «#Бізнес_start» наприкінці травня відкрилась у Дружківці, де місцева молодь вже опановує ази підприємництва. У той час у Мирнограді старшокласників не тільки знайомлять з новітніми бізнес-ідеями, а й з місцевими підприємцями, які залюбки діляться власним досвідом.

За словами фахівців Донецької обласної служби зайнятості, на Донеччині активно розвивається мережа подібних закладів, долучитися до навчання у яких можуть усі бажаючі юні пдприємці-початківці.