Агровиробники Донбасу на виставці “Агро-2019”уклали вигідні контракти

Агровиробники Донбасу на виставці “Агро-2019”уклали вигідні контракти/фото:agronews.ua
Агровиробники Донбасу на виставці “Агро-2019”уклали вигідні контракти/фото:agronews.ua

На виставці “Агро-2019”, яка зараз триває у Києві, олією з Луганщини зацікавилися європейські партнери, а органічні добрива з Донеччини продаватимуть по всій Україні.


У Києві триває 31-а виставка “Агро-2019”, у якій беруть участь агровиробники з України, а також іноземні компанії, повідомляє «Бізнес-Схід». Донеччину і Луганщину на виставці представили десятки агровиробників.

Органічними добривами агрофірми “Гермес” з Донеччини зацікавилися сільгоспвиробники з різних куточків України, - розповів менеджер компанії Максим Ходушко.

“З такої виставки  ми веземо контакти потенційних клієнтів, ми провели попередні перемовини, бачили цікавість до нашої продукції. Це агровиробники Черкащини, Вінничини, Одещини, Волинф, Київської, Полтавсьої областей, Миколаївщини. Сподіваємося, що незабаром цим сільгоспвиробникам будемо відвантажувати наші органічні добрива”, - сказав менеджер агрофірми “Гермес” Максим Ходушко.

Луганщину на виставці представляють два виробники олій – “Сватівська олія” та “Агро кепітал груп ЛТД”.

Підприємтво “Агро кепітал груп ЛТД” знаходиться у селищі Троїцьке Попаснянського району, у 2018 році там за власні гроші провели модернізацію виробничих потужностей. Зараз олію та шрот (залишки олійного виробництва) експортують до країн Азії, також налагодили виробництво паливних пелетів.

“На виставці ми познайомилися з виробниками обладнання, приладів для ремонту для нашого виробництва, налагодили прямі контакти, - сказала представниця підприємства Галина Бережна. – Також маємо зацікавлення від потенційних оптових покупців в Україні, Польщі, сподіваємося, що незабаром наша олія поїде до Європи. Покупці зацікавилися нашою олією, на неї ми маємо сертифікат НАССР”.

Працівники підприємства найбільшою проблемою зараз називають відсутність дороги до селища, це заважає у логістиці і не дає можливості далі розвивати свій бізнес з партнерами.  

Виставка “Агро-2019” у Києві триває з 4 до 7 червня, вона збирає виробників агропромислової продукції з усієї України, під час заходу учасники можуть оглянути сільгоптехніку, провести перемовини, налагодити ділові контакти.