Після втрати роботи луганчанки заснували власне ательє

Після втрати роботи луганчанки заснували власне ательє/фото: з відкритих джерел
Після втрати роботи луганчанки заснували власне ательє/фото: з відкритих джерел

Жительки Луганщини, маючи великий досвід у швейній галузі, після втрати роботи написали бізнес-план і заснували власне ательє.


Юлія Рєзнік та Наталія Кіяшко – жительки міста Кремінна Луганської області, повідомляє «Бізнес-Схід». Торік восени вони обидві втратили роботу у приватного підприємця, де працювали швачками. Маючи великий досвід у цій справі, пішли до місцевого центру зайнятості.

“Ми вдвох написали бізнес-план, отримали гроші і закупили частину обладнання, - розповіла Юлія Рєзнік. – Страху особливо не було, ми знали, як це робити, на курсах додалося знань з оподаткування та юридичних моментів. І вже набридло на когось працювати, постійно переживати, що можуть звільнити чи скоротити”.

У жовтні 2018 року жінки розпочали свою підприємницьку діяльність. Придбали обладнання, знайшли відповідне приміщення, стали виконувати ремонт одягу. Частину обладнання – швейних машинок - підприємниці мали, частину докупили – оверлоки, праски та інше.

“Це дороге для нас обладнання, але воно дуже потрібне для нашої роботи. Одноразова допомога з центру зайнятості дозволила нам купити це. Працювати на себе складніше, бо відповідає за все, разом з тим це цікавіше, адже робиш те, що подобається”, - сказала Юлія Рєзнік.

Зараз в ательє у Кремінній підприємниці виконують замовлення з ремонту одягу, незабаром планують розвивати свою справу – наймати працівників і шити сукні та інші речі для клієнтів.