На Донеччині навчатимуть, як заробити на сільській гостинності

На Донеччині навчатимуть, як заробити на сільській гостинності/фото: Андрій Тараман
На Донеччині навчатимуть, як заробити на сільській гостинності/фото: Андрій Тараман

У двох селах Донеччині відбудеться тренінг-практикум, де підприємцям і місцевим жителям фахівці розкажуть про те, як заробляти гроші на зеленому туризмі.


13 і 14 червня на базі двох сіл Олександро-Калинове (Іллінівської ОТГ)  і Крива Лука (Лиманська ОТГ) відбудеться тренінг-практикум, повідомляє «Бізнес-Схід». Участь у ньому візьмуть підприємці, представники громад, влади. Впродовж двох днів учасники поділяться досвідом розвитку зеленого туризму на Донеччині.

Зокрема, у селі Олександро-Калинове з 2012 року працюють зелені садиби, є екологічні стежки у парку поряд, тут розвивають музей історії села “Довкілля”, який утримують коштом громади. У Кривій Луці на Лиманщині створили етнодвір.

«Донеччина у багатьох асоціюється лише з промисловим регіоном, розвиток зеленого туризму тут – це спроба побачити шахтарський край трохи іншим: тут є красива природа, а значить можна розвивати і цей напрямок. Це радять нам і міжнародні експерти. Навколо туризму є 52 суміжні галузі: харчування, розміщення, музейна справа, сільські садиби, різні послуги, сувенірна продукція та інші. На сільській гостинності можна заробити, будемо навчати цьому жителів», - розповіла голова ГО «Молода барвиста Україна» Валентина Лимаренко.

Під час семінару досвідом поділяться експерти – члени Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, говоритимуть про правове становище надавачів послуг у сфері сільського зеленого туризму і про підвищення туристичної привабливості громади.

Заявки на участь приймаються до 17.00 11 червня на електронну адресу:tur-doumck@ukr.net