• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємець з Донеччини став переможцем всеукраїнського конкурсу соціальних стартапів

Підприємець з Донеччини став переможцем всеукраїнського конкурсу соціальних стартапів

Підприємець з Донеччини став переможцем всеукраїнського конкурсу соціальних стартапів/фото:Українська Соціальна Академія
Підприємець з Донеччини став переможцем всеукраїнського конкурсу соціальних стартапів/фото:Українська Соціальна Академія

8 червня в Києві пройшов фінальний конкурс проектів соціального підприємництва ветеранів АТО та членів їх сімей. Серед чотирьох переможців опинився й підприємець з Донеччини, співзасновник кав'ярні «Поруч» у Краматорську Володимир Бабич.


Власні соціальні стартапи на конкурсі представили 10 фіналістів  регіонального відбору, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на Українську Соціальну Академію.

Серед критеріїв, за якими команда журі оцінювала  проекти конкурсантів, враховувались соціальна значущість, інноваційність, рівень опрацювання бізнес-моделі та досвід і потенціал членів команди.

Тож переможцями конкурсу стали чотири учасники, які виграли  гранти у розмірі 52 тисячі гривень кожному для старту бізнесу. Серед них - і підприємець з Донеччини, співзасновник кав’ярні «Поруч» у Краматорську Володимир Бабич.

«До того, як потрапити до фінального етапу проекту, я рік навчався в академії - вивчав «ази» соціального підприємництва та допрацьовув свій проект. Коли оголосили моє ім’я серед переможців, навіть засмутився трохи, що ті, за кого вболівав, не пройшли, адже у всіх учасників були класні проекти», — розказав Володимир. 

За словами чоловіка, соціальне підприємництво - найкращий варіант для громадських організацій стати незалежними від донорів. Саме так у форматі соціально-відповідального бізнесу з’явилась три місяці тому у Краматорську кав’ярня «Поруч», яку Володимир заснував разом з однодумцями.

За задумом чоловіків, 80% прибутку кав`ярні буде реінвестуватися на забезпечення діяльності та розвиток Центру підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч».

«Поки що заклад працює у форматі «кава з собою», великої виручки ми не маємо, тому і не можемо у повному обсязі віддавати гроші на потреби центру «Поруч». Виграний грант плануємо витратити на закупівлю меблів, необхідного кухонного обладнання. Тоді вже будемо приймати гостей кав’ярні у комфортній залі, де можна буде поспілкуватися за чашкою ароматної кави», — відзначив переможець конкурсу соціальних проектів Володимир Бабич.  

Програма підтримки підприємців триватиме і після нагородження переможців до вересня 2019. Команда Української Соціальної Академії разом з менторами та викладачами програми надаватиме безкоштовні консультації з питань бухгалтерського обліку, юридичних послуг та просування на ринку.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємець з Донеччини став переможцем всеукраїнського конкурсу соціальних стартапів