В Україні формують перспективну базу затребуваних працівників

В Україні формують перспективну базу затребуваних працівників/фото: з відкритих джерел
В Україні формують перспективну базу затребуваних працівників/фото: з відкритих джерел

Власникам бізнесу пропонують сформувати власні потреби у працівниках на наступний рік.


Для підготовки прогнозу потреби в кадрах на 2020 рік (у професійному розрізі) на вебсайті Державної служби зайнятості розпочали опитування роботодавців, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на прес-службу установи.

 У власників бізнесу запитують про їхні потреби у працівниках на 2020 рік.

Роботодавцям пропонують заповнити анкети у персональних кабінетах у розділі “Опитування”. Зареєструватися у персональному кабінеті можна за посиланням: www.dcz.gov.ua/cabinet

Схоже опитування проводили торік, у ньому взяли участь 13 тис. роботодавців з усієї України. Вони повідомили про потребу у працівниках – 46 тис. осіб. Найбільше затребувані працівники на підприємствах промисловості (32%), сільського господарства (30%) та у сфері торгівлі (9%).

Станом на червень 2019 року на Луганщині затребувані спеціалісти робітничих професій: водії, слюсарі, автомеханіки, будівельники, швачки. Також роботодавці шукають досвідчених бухгалтерів, аграріїв, майстрів манікюру та перукарів. На Донеччині роботодавці шукають слюсарів, токарів та газорізальників, їм пропонують зарплату понад 10 тисяч гривень. З-поміж вакансій є робота для перукарів, кондукторів та кухарів.