Переселенка з Макіївки шиє сумки-шопери з використаних рекламних банерів

Дизайнерка з Харкова Катерина Уварова/фото: з особистого архіву Катерини
Дизайнерка з Харкова Катерина Уварова/фото: з особистого архіву Катерини

Колишня мешканка Макіївки, а нині харківська дизайнерка Катерина Уварова, знайшла застосування вже використаним рекламним банерам - шиє з них сумки-шопери.


Разом з роботою над просуванням власного бренду одягу, який Катерина створила лише пів року тому, сьогодні вона активно пропагандує ідеологію усвідомленого споживання, повідомляє «Бізнес-Схід».

Дівчина знайшла застосування вже використаним рекламним банерам. Спробувала їх переробити та з вторинного матеріалу почала створювати сумки-шопери.

«Хочемо займатися благородною комерцією, тобто заробляти гроші і при цьому робити щось правильне: чесне і чисте, - розказала журналісту «Бізнес-Схід» Катерина Уварова. - Людство давно вийшло з печер, де було актуально носити шкури диких звірів: ми живемо зовсім в інший час, коли є велика кількість нових матеріалів. При цьому сміття - серйозна і величезна проблема. Давайте разом будемо спати планету, роблячи ресайклінг модним».

Поки підприємниця відшила перші 15 сумок. Матеріалами незвичних аксесуарів стали рекламні банери конкурсів краси «Міс Макіївка», в яких Катерина приймала участь. Ще зі шкільних років вона цікавилась модою, тож хист до створення чогось модного та креативного у харківської дизайнерки здавна.

«Працюючи над створенням Bannerbag (сумки та аксесуари з використанням банерів зовнішньої реклами), я зрозуміла, що цілком креативно можна підходити до ідеї переробки сміття», - відзначила підприємниця-переселенка.

Сьогодні Катерина вже міркує над каналами поширення сумок з банерів. Частину планує роздавати по магазинах безкоштовно, дещо – залишити під комерцію.

«Ідея з «другим життям» банерів мені дуже подобається. По-перше, це можливість хоч трохи зменшити кількість шкідливих речовин, які виділяються при потраплянні на міські звалища, по-друге – такі сумки є дуже міцними, їх можна носити в дощ, не хвилюючись, що, наприклад, важливі документи промокнуть», - підкреслила Катерина Уварова.

Незабаром дизайнерка планує компонувати з банерною сіткою джинс. За задумом підприємниці, такі сумки не залишаться без уваги шанувальників Bannerbag.