«Зроблю Вам солодко», – вихователька з Луганщини заради тортів покинула роботу у дитсадку

Жителька Луганщини Альона Пінчак покинула дитсадок та заснувала власну справу/фото: з особистого архіву Альони
Жителька Луганщини Альона Пінчак покинула дитсадок та заснувала власну справу/фото: з особистого архіву Альони

Жителька Сватового Луганської області Альона Пінчак звільнилася з дитсадка, щоб на замовлення виготовляти торти. Самотужки опанувала секрети кондитерської справи і мріє про власну майстерню.


Альона Пінчак приїхала до Сватового з Миколаївщини вісім років тому, повідомляє «Бізнес-Схід». Отримавши педагогічну освіту, прийшла працювати до дитсадка вихователькою. Через любов до тортів звільнилася і почала опановувати секрети кулінарної майстерності.

«Свій перший торт я зробила племіннику на день народження п’ять років тому, досі пам’ятаю той досвід, з нього і почалася моя справа. У певний момент довелося вибрати, що важливіше для мене – робота у дитсадку чи своя справа, я обрала торти», - говорить Альона Пінчак.

Згодом Альона стала вчитися, відвідала кілька майстер-класів, але більшість знань отримала самотужки через інтернет, передивляючись різні відео.

«Спочатку замовляли родичі, потім долучалися нові клієнти. Більшість – жителі Сватового, також приїжджають з інших містечок і сіл, якось замовляли торти до Харкова», - сказала Альона.

Зараз майстриня має замовлення на святкові торти, які розписані на два місяці наперед. Каже, що продуктів не шкодує, для кожного клієнта робить наче для своїх дітей.

«Коли працюєш на себе, завжди розвиваєшся. Зараз я бачу набагато більше можливостей, до дитсадка не хочу повертатися».

Альона Пінчак проводить різноманітні майстер-класи для дітей, навчає їх готувати і розважає водночас. Зараз жінка готує на власній кухні, але мріє про велику майстерню, де зможе виготовляти на замовлення солодощі. Зараз на її сторінці у соцмережах написано – «Зроблю Вам солодко». Щодня Альона втілює це у життя. Жінка вважає, що секретом успіху у будь-якої справи є «робота з душею».

«Коли робиш з душею, клієнт це обов’язково побачить, а потім скаже ще комусь, так приходять нові клієнти, такої думки дотримуюся, коли виконую замовлення», - переконана сватівчанка Альона Пінчак.