Спори бізнесу Донеччини вирішуватиме Третейський суд

Спори бізнесу Донеччини вирішуватиме Третейський суд / фото: з відкритих джерел
Спори бізнесу Донеччини вирішуватиме Третейський суд / фото: з відкритих джерел

На базі Донецької торгово-промислової палати поновив роботу постійно діючий Третейський суд. За вирішенням спірних питань до нього можуть звертатися представники бізнесу регіону.


Третейський суд розглядатиме господарські та цивільні справи. До його складу входять шість суддів, підприємці можуть за власним бажанням обрати суддю. Рішення є остаточним, обов’язковим для виконання та не підлягає оприлюдненню на відміну від інших судів, повідомляє  “Бізнес-Схід”

“До Третейського суду можуть звертатися підприємці, які не знайшли порозуміння між собою через невиконані умови договорів. Наприклад, прострочені терміни доставки товарів або неякісний товар”, - розповіла суддя Третейського суду Альона Червона.

За словами судді, Третейський суд розглядатиме питання чи спори, які мають діловий характер стосунків між учасниками.

“Рішення Третейського суду не можна оскаржити, воно остаточне. Заявник може обрати суддю, усе ґрунтується на принципах довіри. Незабаром ми оприлюднимо перелік суддів, документи, які потрібні для розгляду”, - сказала Альона Червона.

Звернутися до цього суду можуть як члени Донецької ТПП, так і будь-хто з підприємців. Третейський суд має розглянути справу в найкоротший термін,  розгляд не може перевищувати 60 календарних днів.

Третейський суд працював на базі Донецької ТПП до 2014 року, після виїзду установи з Донецька припинив свою роботу.