Виробники ексклюзивних натуральних продуктів з Донбасу можуть налагодити експорт до Польщі

Виробники з Донбасу можуть налагодити експорт до Польщіфото: з відкритих джерел
Виробники з Донбасу можуть налагодити експорт до Польщіфото: з відкритих джерел

Польська компанія запрошує до співпраці виробників ексклюзивної натуральної продукції, яку готова представити на своєму ринку.


Участь у налагодженні ділових стосунків можуть взяти представники малого бізнесу, які виготовляють натурпродукт, повідомляє «Бізнес-Схід». Зокрема, здорову їжу (еко, органічні, безглбютенові продукти, без цукру), натуральну косметику і безрецептурні фармацевтичні препарати.

“Є майданчик, де налагоджується такі стосунки, зараз поляки шукають виробників натуральної продукції в Україні, щоб пропонувати цей товар на своєму ринку. Виробник має бути готовий до експорту – для цього потрібні усі дозвільні документи та сертифікати, - розповіла представниця Донецької ТПП Яна Нефьодова

Підприємець з Луганщини Андрій Жуков кілька років виготовляє екочіпси – фруктові та овочеві. Нещодавно освоїв технологію виготовлення пастили без цукру. Каже, що зацікавлений у продажах своєї продукції у країнах ЄС.

“Зараз я працюю над тим, щоб отримати усі необхідні документи, впровадити НАСРР на своєму виробництві, тобі матиму можливість розмовляти про експорт напряму. Мою заявку і пробну партію товару зараз розглядають у країнах Прибалтики, але це відбувається через посередника, тому процес іде довго. Це цікава пропозиція, для мене буде у перспективі”, - сказав підприємець Андрій Жуков.

Ознайомитися з умовами експорту своєї продукції можна за посиланням.