• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • З тракториста у сировари - на Луганщині місцева родина заснувала приватну сироварню

З тракториста у сировари - на Луганщині місцева родина заснувала приватну сироварню

сировар з Луганщини Григорій Несвіт/фото: з відкритих джерел
сировар з Луганщини Григорій Несвіт/фото: з відкритих джерел

Родина Несвітів – Григорій та Валентина - заснувала у селі Риб’янцеве на Луганщині приватну сироварню. Зараз свої сири продають на місцевих ринках, також відправляють покупцям по області, повідомляє "Бізнес-Схід".


Григорій Несвіт працював у колгоспі трактористом у селі Риб’янцеве Новопсковського району Луганської області, Валентина – понад 30 років учителькою початкових класів. Кілька років  тому після скорочення чоловік втратив роботу. Родина мала корів, тож вирішили займатися тим, що вже частково уміли.

“Ми стали купувати книжки, дивитися відео в інтернеті, якісь рецепти шукати. Спочатку нашу продукцію передавали військовим на блокпости, якось її побачили волонтери і запропонували нам податися на грант. Ми довго вагалися, чи треба це робити”, - розповіла Валентина Несвіт.

Валентина Вікторівна довго вагалася, чи кинути улюблену викладацьку роботу, але вирішила, що більше користі принесе, працюючи разом з чоловіком у сироварні.

Згодом родина подала грантову заявку і отримала від донорів обладнання – напольну пічку і великий холодильник для зберігання сирів.

“Це обладнання допомогло нам збільшити лінійку сирів, зараз ми виготовляємо молоді сири - бринзу, сулугуні, фету, інші сири. Наша найбільша реклама – якісна продукція, це зараз люди цінують, - сказала Валентина Несвіт.

Зараз виготовляють цілу низку м’яких сирів, вершкове масло, творог, йогурти і ряжанку. Постійним клієнтам і тим, які не можуть самі дійти до ринку, продукцію розвозять додому.

“Тим, хто не може прийти, ми додому веземо, збираємо замовлення і розвозимо їх, - сказав Григорій Несвіт. – Наш товар домашній, ми не додаємо жодних домішок чи барвників, усе натуральне».

Родина Несвітів упевнена, що будь-яка справа буде успішною, коли робиш її з любов’ю. А ще вони пишаються тим, що у складні часи допомагають розвивати малий бізнес на Луганщині.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • З тракториста у сировари - на Луганщині місцева родина заснувала приватну сироварню