На Донеччині стартують «зустрічі з підприємцями»

На Донеччині стартують «зустрічі з підприємцями»/фото: Донецька обласна служба зайнятості
На Донеччині стартують «зустрічі з підприємцями»/фото: Донецька обласна служба зайнятості

Впродовж десяти днів підприємці області отримають консультації фахівців служби зайнятості та матимуть змогу поділитися своїм баченням розвитку бізнес-середовища.


З 10 липня 2019 року за ініціативи Донецької обласної служби зайнятості стартує декада «Зустрічі з підприємцями», повідомляє «Бізнес-Схід».

У цей період фахівці міських та районних центрів зайнятості завітають до підприємців і нададуть їм допомогу у вирішенні питань, що виникають під час ведення власної справи. Підприємці також матимуть змогу поділитись власним досвідом подолання труднощів на шляху до успішного бізнесу.

«Ми є активним учасником стимулювання самозайнятості та розвитку підприємництва в регіоні – зазначила директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко. - Сьогодні наші фахівці розробили власний алгоритм підтримки та супроводу підприємців-початківців на шляху започаткування і реалізації успішного бізнесу, створення нових та збереження існуючих робочих місць. Саме з такою метою ми ініціюємо проведення декади «Зустрічі з підприємцями».

У минулому році фахівці служби зайнятості зустрілися з 180 представниками бізнесу, під час яких підприємці-початківці ділились власними досягненнями та труднощами, які іноді виникають під час роботи. 

Серед основних проблем опинились питання розширення ринку збуту в інші міста області, організація рекламної діяльності та залучення нових клієнтів, необхідність додаткової фінансової підтримки, оренда приміщення (висока рентна плата, пошук відповідного офісного приміщення), збитки при виробництві сільськогосподарської продукції (загибель свійської птиці), організація робіт тимчасового характеру, оформлення податкової звітності.

Бізнесменів, у яких залишились невирішені питання, представники служби зайнятості запросили відвідати Центри розвитку підприємництва, які працюють у центрах зайнятості щосереди з 10 до 13 год.