• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Бізнес без держреєстрації: загрожує штраф і конфіскація продукції та знарядь

У прифронтовому Бахмуті створять комунальний ринок

У прифронтовому Бахмуті створять комунальний ринок/фото:bahmut.com.ua
У прифронтовому Бахмуті створять комунальний ринок/фото:bahmut.com.ua

До облаштування комунального ринку підприємці та місцеві жителі зможуть реалізувати свою продукцію на ярмарках, які проходитимуть щовихідних. Гроші за торгівлю з товаровиробників не братимуть.


У Бахмуті планують створити комунальний ринок, де підприємці та місцеві жителі зможуть продавати свою продукцію.

“До нас почали звертатися люди, підприємці, які казали про зростання вартості за торгівлю на ринках, людям вже невигідно там продавати свій товар, - розповіла заступниця Бахмутського міського голови Тетяна Савченко. – Через такі звернення ми вирішили створити комунальний ринок, де плата за торгівельне місце буде невеликою і це дасть можливість підприємцям вигідно торгувати”.

За словами чиновниці, на виділення землі і облаштування торгових місць може піти до півроку.

“Я торгував у Бахмуті, на ринках ціни вищі, ніж у сусідній Костянтинівці, - розповів підприємець Петро. – Також постійно зростала оренда, тому я припинив там торгувати. У сусідніх містах Донеччини нижчі ціни на ринках, там монополія одного підприємця, який диктує умови. Облаштування Комунального ринку може допомогти знизити ціни, адже до Бахмута їде багато людей з окупованих територій. Зараз, щоб придбати продукти більшість прямує до Костянтинівки, там нижчі ціни на ринках”.

У місцевій раді вирішують питання з виділенням земельної ділянки під ринок, також з громадськістю обговорять зручне місце.

Поки не буде створено комунальний ринок, у центрі міста щовихідних влаштовуватимуть ярмарки, де підприємці та селяни можуть продати свою продукцію. На таких ярмарках орендну плату за місця не братимуть.

Перший такий ярмарок відбудеться цієї суботи 13 липня біля будівлі Бахмутської міськради.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Бізнес без держреєстрації: загрожує штраф і конфіскація продукції та знарядь