На Донеччині зросла кількість підприємців: з’явилися нові фермери та представники торгівлі

На Донеччині зросла кількість підприємців/фото: з відкритих джерел
На Донеччині зросла кількість підприємців/фото: з відкритих джерел

Станом на 1 липня 2019 року кількість підприємців на Донеччині зросла на 3700 осіб, переважна більшість зайнята у торгівлі та сільському господарстві.


На обліку у податковій служби регіону перебуває понад 196 тисяч платників податків, повідомляє прес-служба ДФС у Донецькій області. Це на 1,7 тис. платників більше, ніж на початок року. З них понад 78 тисяч – юридичні особи та 117 тисяч – фізичні особи-підприємці.

“За перше півріччя 2019 року взято на податковий облік 763 юридичні особи та 3743 фізичні особи-підприємця”, - ідеться у повідомленні.

Підприємці Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за 1 півріччя 2019 року сплатили до місцевих бюджетів області 438 млн гривень єдиного податку. Лідерами є фізичні особи-підприємці – від них до місцевих бюджетів надійшло 310 млн гривень.

Натомість, юридичні особи перерахували до місцевої казни 127,9 млн гривень, у тому числі більше половини надійшло від сільгоспвиробників області - 70,5 млн гривень.

Також у реєстрі податківців перебувають майже 6 тисяч юридичних осіб, які є платниками  податку на додану вартість та 532 фізичні особи-підприємця. Кількість цих платників зросла на 54 особи.