• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • "Люди боялися виходити на вулицю, тому ми запровадили доставку по місту", - підприємець розвиває бізнес за 4 км від війни

"Люди боялися виходити на вулицю, тому ми запровадили доставку по місту", - підприємець розвиває бізнес за 4 км від війни

Колишній держслужбовець відкрив у Авдіїівці суші-студію/фото: з власного архіву Євгена Шумова
Колишній держслужбовець відкрив у Авдіїівці суші-студію/фото: з власного архіву Євгена Шумова

Підприємець з Авдіївки Євген Шумов у 2015 році покинув роботу на державній службі й заснував власну суші-студію, де створив 9 робочих місць для жителів міста та переселенців.


Євген Шумов працював до 2015 року на державній службі, повідомляє «Бізнес-Схід». Щоб заробляти більше і спробувати свої сили у підприємництві, зважився на власну справу.

“Це було продумане рішення. Я хотів і заробляти більше, і спробувати свої сили у власній справі. Вирішили з дружиною, що варто спробувати, тож взявся до роботи. Хоча багато людей виїхало з міста, зарплата невисока, неподалік лінія розмежування і чутно постріли, але ми вірили, що до нас прийдуть клієнти, тому натхненно працювали”, - сказав Євген Шумов.

Кредити підприємцям біля лінії розмежування банки не давали, тож Євген з дружиною Галиною вклали власні заощадження і у жовтні 2015 року відкрили студію з виготовлення суші.

“У 2015 році люди ще боялися виходити з дому, тому ми одразу запровадили послугу доставки замовлення, це зручно і нам, і клієнту. Вже пізніше у нашій студії з’явилися столи, де люди можуть відпочити і скуштувати страви, - розповів підприємець”.

Поступово у підприємця з’явилася ще одна точка – street food, в орендованому приміщенні він продає вуличну їжу.

Оскільки українські банки відмовляли у кредитуванні авдіївським підприємцям, у 2019 році подав свій проєкт міжнародній організації “Людина в біді”. Грантодавці підтримали заявку Євгена, частину грошей підприємець вклав своїх.

“Українські банки не кредитують малий бізнес у прифронтовій зоні, принаймні мені відмовили. За цей час ми виросли до того, що хотіли розширення, я подав грантову заявку. На 120 тисяч грантової допомоги ми придбали необхідне обладнання, ще  і відкрили ще піцерію. Зараз виготовляємо різні види піци, також робимо її доставку містом”, - поділився Євген.

Крім місцевих, за піцою та суші часто приходять військові. З початку війни на Донбасу в Авдіївці відбулося кілька ротацій. Кожна попередня бригада передає наступній добрі відгуки про студію суші.

Підприємець має інші ідеї стосовно розвитку своєї справи, сподівається, що до нього приходитимуть клієнти, а відтак він зможу розвивати власний бізнес.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • "Люди боялися виходити на вулицю, тому ми запровадили доставку по місту", - підприємець розвиває бізнес за 4 км від війни