Бюджет Донеччини поповнився на 6 мільярдів гривень

Бюджет Донеччини поповнився на 6 мільярдів гривень/ фото: з відкритих джерел
Бюджет Донеччини поповнився на 6 мільярдів гривень/ фото: з відкритих джерел

За шість місяців 2019 року платники Донеччини перерахували 5,9 млрд гривень податку з доходів фізичних осіб, надходження від сплати зросли на 1,2 млрд гривень


З початку року платники податку з доходів фізичних осіб Донецької області перерахували до бюджету майже 6 млрд гривень, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на прес-службу ДФС у Донецькій області

“Більше 25% сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме – майже 1,5 млрд гривень, спрямовано до державного бюджету країни, лише у червні цей показник склав 282,7 млн гривень. Відповідно 75% від загальної суми надходжень, або 4,4 млрд грн залишились в розпорядженні місцевих бюджетів області, і це значна підтримка у фінансуванні місцевих громад для розвитку та благоустрою регіону”, - ідеться у повідомленні ДФС.

Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники.

Середня заробітна плата за травень 2019 року за інформацією Головного управління статистики на Донеччині складає 11 тисяч гривень.

Нагадаємо, на Донеччині в середньому на одне робоче місце претендують три особи, у деяких містах ця цифра – від  15 до 33 людей на одну вакансію.