• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємниця з прифронтового Курахового заснувала кафе, де вчаться долати конфлікти

Підприємниця з прифронтового Курахового заснувала кафе, де вчаться долати конфлікти

У Кураховому відкрилось кафе, де грають у настільні ігри/фото: з власного архіву Галини
У Кураховому відкрилось кафе, де грають у настільні ігри/фото: з власного архіву Галини

Галина Удод з Курахового створила кафе, де молодь збирається пограти у настільні ігри. Найбільш популярна – гра конфліктів.


Підприємницею жителька Курахового Галина Удод стала ще у 2006 році, повідомляє «Бізнес-Схід». Відкрила салон-перукарню, а потім кафе. Але після початку війни у 2014 році навіть залишала рідне місто. Згодом повернулася і вирішила змінювати життя – своє і оточуючих.

«Наша родина теж виїжджала, у 2014 році було складно вести бізнес. Але вирішили повернутися і відродити свою справу. Ми мали приміщення і певне обладнання, потрібні були гроші і багато праці», - згадує підприємниця.

У 2018 році завдяки донорській програмі МОМ підприємниця закупила до свого кафе різне обладнання, це дало можливість робити картоплю-фрі та різні коктейлі.

«Завдяки програмі ми придбали кавову машину, вафельницю, холодильник, шейкер для коктейлів, -  розповіла Галина. – Це обладнання допомогло розширити асортимент на нашій кухні, у нас зросла відвідуваність, адже ми робимо і солодощі, і коктейлі для дітей», - розповіла Галина.

Родзинкою кафе є крафтове пиво і настільні ігри, яких близько 12 різновидів. Їх може безкоштовно взяти кожен відвідувач.

«Цікаво, коли приходить компанія, за столом 5-6 людей, які відпочивають і грають в якусь гру, мені подобається цей процес. Найбільш популярна – ігри конфліктів, коли до різних карток треба дібрати відповідну другу частину, виходить весело, люблю, коли у нас лунає сміх. Часто грають між собою чоловіки і жінки», - говорить Галина.

Галина вважає, що зараз для підприємців є багато різних можливостей, головне – мати бажання скористатися ними і працювати. 

«Я хочу біля кафе відкрити літній майданчик, щоб клієнти мали змогу у теплу погоду посидіти на вулиці, зараз готую такий бізнес-проект, який подам на спільне фінансування. Хто хоче, то знайде можливості», - поділилася планами Галина Удод.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємниця з прифронтового Курахового заснувала кафе, де вчаться долати конфлікти