Як у Європі: підприємці Луганщини влаштовують торгівлю без продавця

Підприємці Луганщини влаштовують торгівлю без продавця/ фото: ФБ Ксенія Цапова
Підприємці Луганщини влаштовують торгівлю без продавця/ фото: ФБ Ксенія Цапова

Підприємці тепличного господарства та екобази “Лимон-Банан” у Сєвєродонецьку впроваджують торгівлю за європейським зразком. Зранку вивозять товар у наметі, ввечері забирають скриньку з грошима, покупці самі обирають товар і розраховуються за нього.


Підприємці з Луганщини впродовж тижня впроваджують для жителів Сєвєродонецька новий вид торгівлі. Покупець може обрати товар, зважити його, а гроші лишити у скриньці, повідомляє “Бізнес-Схід” 

“Зранку ми вивозимо палатку з сезонним товаром, зараз продаємо виноград, також люди просять паростки лимона, - розповіла управителька підприємства “Лимон-Банан” Ксенія Цапова. - Залишаємо так на цілий день, ввечері забираємо скриньку з грошима. Цього понеділка вирішили ускладнити процес – поставили ваги, адже виноград наш великими кетягами дозрів, його жалко різати, а людина зможе собі вибрати той, що сподобався”.

Ксенія розповіла, що на підприємстві усім було цікаво, як вдасться торгувати без продавця.

“Це одни з нових для нашого регіону способів торгівлі, але він дуже популярний у європейців, так ми потроху привчаємо людей, ми довяріємо клієнтам, і цей тиждень показав, що у нас нічого не вкрали і не пропало, люди залишали гроші у скриньці, це надихає”, - поділилася Ксенія.

Наразі підприємці мають пропозиції від жителів Рубіжного також поставити у місті такий намет.