• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • “Подяка дорожча за прибуток”: переселенка заснувала на Донеччині екокрамницю і популяризує здорову їжу

“Подяка дорожча за прибуток”: переселенка заснувала на Донеччині екокрамницю і популяризує здорову їжу

Переселенка заснувала на Донеччині екокрамницю і популяризує здорову їжу
Переселенка заснувала на Донеччині екокрамницю і популяризує здорову їжу

Катерина Стороженко у Добропіллі відкрила екокрамницю, де продає натуральні продукти: солодощі без цукру, лляну олію і безглютенове борошно. За такими до неї їдуть із сусідніх міст Донеччини.


Родина Стороженків приїхала з Макіївки до Добропілля у 2014 році. Перекладачка за фахом Катерина не знайшла роботи, у 2018 році заснувала власну справу. Зараз продає екотовари і популяризує здорове харчування, повідомляє “Бізнес-Схід” 

У крамниці Катерини – десятки різновидів товарів. Тут продає борошно, олію, яку щойно зробили на очах у клієнтів, рослинне молоко, вегетаріанська ковбаса, сири, різні солодощі без цукру, чаї з трав.

“Коли ми переїхали, з’ясували, що продуктів для нас немає. Створили екокрамницю для себе і для інших людей. Підприємці часто продають шкідливі речі, на цьому можна більше заробити, але ми хотіли зробити щось корисне”, - сказала підприємниця.

За підтримки чеської гуманітарної організації Катерина отримала обладнання - прес, на якому зараз робить олію.

“Це захоплюючий процес, на який завжди хочуть подивитися клієнти. Також просять скуштувати жмих після вижимки. Ми закуповуємо насіння льону, кунжут, тмин, горіхи, з цього робимо олію. Вона корисна, багато хто купує таку в аптеці і скаржиться на гіркоту. Але свіжа олія солодка на смак. Також ми виготовляємо борошно, є інші корисні продукти”, - розповіла Катерина Стороженко.

Катерина розповіла, що завдяки такому асортименту відчуває причетність до спільноти однодумців.

“Десь 7 років тому ми з чоловіком стали вегетаріанцями, думали таких людей мало, але зараз бачимо, що їх стає все більше. Також нашими клієнтами є віряни, які дотримуються посту. На цьому бізнесі багато не заробиш, але слова подяки від наших клієнтів дорожчі за прибутки. Заради цього я працюю”, - сказала підприємниця.

Незабаром в еколавці також з’явиться косметика з Індії та аюрведичні препарати. Катерина Стороженко працює над розширенням асортименту і всіляко популяризує здорову їжу на Донеччині.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • “Подяка дорожча за прибуток”: переселенка заснувала на Донеччині екокрамницю і популяризує здорову їжу