Через пожежу на ринку у Дружківці згоріло майно малих підприємців

Через пожежу на ринку у Дружківці згоріло майно малих підприємців/ фото: ДСНС в Донецькій області
Через пожежу на ринку у Дружківці згоріло майно малих підприємців/ фото: ДСНС в Донецькій області

Пожежа сталася 12 серпня 2019 року на ринку “Магнат”, в результаті займання вигоріли обидва торговельні зали, де були розташовані торгові точки підприємців


Інформацію про займання рятувальники Дружківки отримали 12 серпня о 2.45, гасили пожежу 5 машинами кілька годин,   повідомляє “Бізнес-Схід” 

Вогнем було знищено 200 кв.м площі ринку та офісне приміщення площею у 70 кв.м. Більшість торгових кіосків і товар, який був у них, згоріли вщент. Під час пожежі людей на ринку не було.

Підприємці, які торгували на ринку, винесли частину свого товару на вулицю. Чи подаватимуть наразі до страхових компаній на відшкодування збитків, поки не говорять.

Рятувальники наразі не озвучують причину займання. Близько 30 людей стоять біля ринку.

“Ми приїхали зранку, наша крамниця саме біля входу в ринок, наше майно ціле, але зараз відключена електрика. Ми чекаємо, коли її дадуть, адже маємо товар, який псується без холодильників. У багатьох людей все згоріло, це великі збитки”, - сказав підприємець Сергій Свириденко.


Ринок “Магнат” у Дружківці належить родині міського голови Валерія Гнатенка. Нещодавно всередині ринку провели реконструкцію і відкрили другу торговельну залу. На ринку торгували місцеві підприємці.