Ветерани АТО з Донбасу можуть знайти роботу або поділітися історіями успіху

Ветерани АТО з Донбасу можуть знайти роботу або поділітися історіями успіху/ фото: з відкритих джерел
Ветерани АТО з Донбасу можуть знайти роботу або поділітися історіями успіху/ фото: з відкритих джерел

Ветерани АТО з Донецької, Дніпровської та Запорізької областей можуть взяти участь у тренінгу. Учасники дізнаються, як започаткувти власну справу і почують історії успіху своїх побратимів


Метою проекту є створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України, повідомляє «Бізнес-Схід»

“Під час триденного тренінгу учасників чекає навчання, а також обмін досвідом. Ми очікуємо, що успішні ветерани АТО, які вже змогли адаптуватися до нових умов після служби і заснувати власну справу, поділяться історіями успіху”, - розповіла проєктна менеджерка ГО  «Об’єднання дружин та матерів бійців  Наталія Прядка.

Учасники поспілкуються з роботодавцями українського ринку, пройдуть перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з роботодавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування власників бізнесу.

«У багатьох роботодавців є упередження, що ветерани АТО — агресивні та некеровані люди, ми хочемо зруйнувати цей стереотип, показати історії успіху цих людей, те, що багато хто готовий навчатися, проявляти ініціативу або бути гарним працівником», — кажуть організатори.

Тренінг за проектом «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» відбудеться у Дніпрі 24-26 вересня 2019 року.

 
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».
Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування покривають організатори.


Реєстрація за посиланням.
 


У разі виникнення можна писати на електронну адресу: info.familyato@gmail.com або за телефоном 095-540-99-42 Наталя.