• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • “Хочу розвивати Україну” – колишній опер став власником ресторану на Луганщині

“Хочу розвивати Україну” – колишній опер став власником ресторану на Луганщині

Переселенець став власником ресторану на Луганщині/ фото: з особистого архіву Олега Омельченка
Переселенець став власником ресторану на Луганщині/ фото: з особистого архіву Олега Омельченка

Олег Омельченко у 2016 році у Сєвєродонецьку відкрив ресторацію азіатської кухні. Своїм клієнтам готує вишукані азіатські страви і розповідає про корисну та здорову їжу. А ще мріє відкрити власну кулінарну школу.


Поліцейського з Луганська Олега Омельченка звільнили за один день. За десять років потому колишній майор став підприємцем і зараз на Луганщині розвиває власну справу, повідомляє “Бізнес-Схід”

У 2006 році майора міліції Олега Омельченка Луганського відділу по боротьбі з організованою злочинністю звільнили. За його словами тому, що почав збирати досьє на Єфремова.

“Після помаранчевої революції я почав збирати матеріали на Єфремова, на той момент я повірив, що злочинців покарають, але мене звільнили, багатьом у керівництві МВС не подобалося те, що я роблю. Після того довелося змінити багато різної роботи – від оператора на весіллях до вирощування овочів” , - розповів Олег Омельченко.

Коли у 2014 році на Луганщині почалися бойові дії, Олег потрапив до бойовиків, які пропонувалися йому співпрацю.

“Мені пропонували очолити їхню “фейкову міліцію”. Співробітники ФСБ пропонували мені посаду, я відмовився. Після побоїв мене випустили, згодом я залишив Луганськ”, - згадує Олег.

Чоловік переїхав до Києва, згодом повернувся до  Сєвєродонецька. У Києві брався за різну роботу, щоб прожити. Випадково потрапив до ресторану азіатської кухні і полюбив цю їжу. За певний час навчився готувати незвичні страви.

У 2016 році на власні заощадження купив холодильник, стіл та ножі. І почав готувати. Данська рада у справах біженців виділила 200 доларів на закупку інвентаря. Це були перші кроки у бізнесі.

Продукти для приготування азіатських страв Олегу привозить друг з Тайланда, рибу він купує у місцевого виробника. Використовує лише натуральні продукти.

“Я за те, щоб підтримувати малий бізнес тут. Тому африканського сома купую у знайомого підприємця, я знаю, що він якісний і завжди свіжий”, - каже ресторатор.

Для своїх відвідувачів підприємець влаштовує показові майстер-класи у рестоані і розповідає, як правильно готувати продукти.

“Їжа має бути збалансованою.У нас люди не навчені готувати, ми звикли їсти те, що бачимо, цієї культури у нас немає.  У своєму закладі я часто виходжу до людей і показую, як треба готувати різні продукти, не лише заморські. Бачу, що це просвітництво стає популярним, багатьом подобається”, - говорить Олег.

Олег каже, що зараз має пропозиції на роботу шеф-кухарем до Німеччини, але він любить Україну і тут готовий докладати зусиль для її розвитку.

“Україна – це як мати. Маму люблять не за щось, а за те, що вона є. Я люблю Україну і хочу, щоб моя країна була заможною. Готовий докладати зусиль, щоб розвивати її тут, на Луганщині. У мене і зараз є пропозиції поїхати за кордон, але я – українець, мої предки жили на цій землі. Я буду її розвивати”, - сказав Олег Омельченко.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • “Хочу розвивати Україну” – колишній опер став власником ресторану на Луганщині