Підприємці Донбасу можуть оцінити туристичну привабливість регіону

Підприємці Донбасу можуть оцінити туристичну привабливість регіону
Підприємці Донбасу можуть оцінити туристичну привабливість регіону

Спілка українських підприємців - СУП та Офіс ефективного регулювання пропонують бізнесу взяти участь в опитуванні Regional Doing Business, у такий спосіб оцінюють діловий клімат у регіоні


Серед питань в анкеті – оформлення земельної ділянки під нерухомість, одержання дозволів на будівництво, під’єднання до електромережі та створення підприємтва, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на Спілку українських підприємців

“Цьогоріч в рейтингу «Регіональний Doing Business» запускаємо новий критерій – «туристична привабливість». Ми оцінимо кожен з регіональних центрів за якістю транспортного сполучення із містом, громадського транспорту, рівнем безпеки та культурною привабливістю”, - повідомляють організатори опитування.


Щоб пройти опитування, необхідно перейти за відповідним посиланням:

Оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості http://bit.ly/2yoXxXo
2) Одержання дозволів на будівництво http://bit.ly/2Yqtk9l
3) Приєднання до електромережі http://bit.ly/2KcCvkt
4) Створення підприємства http://bit.ly/2YCtE4E

“Донеччина має туристичний потенціал, але про нього мало відомо. Зараз маємо підприємців, які зацікавлені у розвитку туристичної галузі області, будь-які промозаходи чи опитування, які популяризують галузь, розповідають про наш край та його цікаві куточки, корисні, щоб люди не боялися до нас їхати”, - сказала модераторка туристичного кластера Валентина Лимаренко.

Нагадаємо, у червні 2019 року на Донеччині створили туристичний кластер, куди увійшли близько тридцяти підприємців регіону, які працюють у різних галузях.

Для довідки: Regional Doing Business – щорічний рейтинг Спілки українських підприємців - СУП та Офісу ефективного регулювання, що вимірює сприятливість інвестиційного клімату та легкість ведення бізнесу в усіх регіонах України.