Бджолярів Донбасу запрошують на Медовий форум

Бджолярів Донбасу запрошують на Медовий форум / фото: UATV
Бджолярів Донбасу запрошують на Медовий форум / фото: UATV

Бджолярі Донецької і Луганської областей можуть взяти участь у Медовому форумі. Захід відбудеться втретє і збере виробників та експортерів українського медового ринку.


На форумі обговорять перспективи розвитку бджільництва в Україні, шляхи залучення інвестицій у медовий бізнес, кредитування виробників, страхування ризиків у бджільництві, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на Донецьку ТППУчасники зможуть відвідати пленарну частину: «Україна медова – разом формуємо позитивний імідж у світі» та панельні дискусії: «Бджолярі – від аматорства до ефективного бізнесу» за участю французьких експертів. Програмою форуму також передбачено виставку-презентацію меду, продукції бджільництва та дегустацію медів. Також говоритимуть про створення та наповнення Єдиного реєстру пасічників України.

Олександр Жадан з Луганщини утримує пасіку понад 15 років. Бджоляр вважає, що сьогодні складно вижити виробникам, які виготовляють натуральний продукт.

“Я за те, щоб розвивати кооперацію, коли люди гуртуються, завжди виходить кращий результат, - сказав Олександр Жадан. – Сьогодні бджолярі не захищені в Україні, через хімікати, які виливають на поля аграрії, гинуть бджоли. Також розпахують землі під соняшник, так зникають сінокоси, пасовища, які необхідні бджолам для медоносу. Потрібно врегулювати це на державному рівні. Також бджолярі потребують державної підтримки та діалогу, щоб захистити свої пасіки від можливого отруєння хімікатами, отримати фінансову та юридичну підтримку”, - сказав Олександр.


За результатами проведення Медового форуму планується обговорити та ухвалити резолюцію (звернення) до уряду України щодо вирішення актуальних проблем та підтримки розвитку медової галузі.


Захід вiдбудеться 17 жовтня 2019 року о 10.00 в ТПП України (м.Київ, вул. Велика Житомирська,33,зала «Гранд Хол», 1 поверх)

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація учасників: yas-smk@ucci.org.ua