Бізнес Донбасу може взяти участь в аукціоні 350 земельних ділянок

Бізнес Донбасу може взяти участь в аукціоні 350 земельних ділянок/ фото: з відкритих джерел
Бізнес Донбасу може взяти участь в аукціоні 350 земельних ділянок/ фото: з відкритих джерел

Фермерам Донбасу пропонують 350 земельних ділянок в Донецькій і Луганській областях, усі землі – сільськогосподарського призначення або ведення виробництва на них.


Понад 200 ділянок в Донецькій і 147 в Луганській областях можуть оформити в оренду підприємці, площа ділянок – від 0,3 га до 190 га в медах однієї сільської ради, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на Держгеокадастр в Донецькій і Луганській областях

На Донеччині бізнесу пропонують 204 земельні ділянки площею 4551 га. Найбільше земель сільгосппризначення у Бахмутському районі – понад 1100 га. Також є земельні ділянки біля лінії розмежування – у Зайцевській раді Бахмутського району, Ясинуватському та Мар’їнському районах.

На Луганщині на земельні аукціони виставлені 147 ділянок площею 2985 га. У Попаснянському районі на аукціон виставлено понад 792 га. Мінімальна площа ділянки – 3 га у Комишуватській сільраді, максимальна – 82 га у Попаснянському районі Малорязанцевської сільської ради. Це землі сільгоппризначення, ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для закладання фермерського господарства (зокрема, садів та ягідників).

З переліком земельних ділянок у регоінах  можна ознайомитися за посиланням


Про земельні аукціони, дати і місце проведення можна дізнатися  за посиланням.