• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Натуральниий продукт – в кожний дім. Фермери з Донеччини запускають виготовлення напівфабрикатів

Натуральниий продукт – в кожний дім. Фермери з Донеччини запускають виготовлення напівфабрикатів

Власниця
Власниця "Лавки фермера" Олена Брюховець

Власники господарства «Лавка фермера» найближчим часом планують відкриття цеху з переробки сільгосппродукції.


Сімья Брюховець, яка у 2014 році переїхала з Донецька до Мирнограду, зараз успішно розвиває сільське господарство. Маючи власну ферму, де вирощують свиней, кролів, нутрій та птицю, вони працюють і над запуском продукції власного виробництва.  А нещодавно зробили цех - за задумом господарів, він буде облаштовано так, що потенційні покупці матимуть можливість спостерігати за процесом виготовлення пельменів, млинців та котлет. 

«З 2014 року Донеччина залишилась без виробництва заморожених продуктів. Цей ринок майже пустий. Ми подумали - чому б нам не стати місцевим «Геркулесом»? - ділиться Олена Брюховець.

Наразі сім’я напрацьовує репутацію, тому і продукція буде доступною кожному споживачу, розповідають господарі. Планується, що цех за добу буде переробляти близько 50 кілограмів сільгоспродукції.

Згодом цей об’єм планують збільшувати. Виготовлені напівфабрикати зараз зберігаються в спеціальному холодильному обладнанні, яке фермери придбали за кошти грантів. Нещодавно вони написали заявку і до Датської ради з справ біженців. Гроші планують витратити на розширення.

«За умовами програм, в яких ми брали участь, в планах облаштування 4 робочих місць. Зараз місцеві дівчата проходять у нас стажування, допомагають по господарству», - відмітила Олена Брюховець.

Після запуску цеху з переробки в планах у фермерів і виготовлення колбасної продукції. За словами підприємиці, попит на якісні фермерські товари є завжди. Тому і не сумнівається в успішній реалізації своїх задумів.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Натуральниий продукт – в кожний дім. Фермери з Донеччини запускають виготовлення напівфабрикатів