Себе показати і на інших подивитися - бізнес Донбасу запрошують на “Схід-Експо-2019”

Бізнес Донбасу запрошують на “Схід-Експо-2019”
Бізнес Донбасу запрошують на “Схід-Експо-2019”

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує представників малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської та Запорізької (узбережжя Азовського моря) областей взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019», яка відбудеться у Києві 8-9 листопада 2019.


Програма ООН із відновлення та розбудови миру покриває  витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються. 

“Я брав участь у такій виставці торік. Це величезна кількість знайомств, позитивного досвіду, а також можливості представити своє місто і Донбас взагалі. Але тут, попри близькість війни, розвивається бізнес, саме малі підприємці створюють зараз позитивний імідж регіону. Про це і будемо говорити там”, - сказав фермер Сергій Свириденко, який виготовляє крафтові сири.

Реєстрація за посиланням —https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjTFRL8mTFACfF0_gn83rF5L848D0xRvLOh_A2ovIdtSO6eA/viewform

. Дедлайн реєстрації – 11 жовтня 2019 р.

Захід відбудеться в Українському домі на вул. Хрещатик, 2. Участь підприємців у заході є безкоштовною.

У попередні роки виставку проводили у Львові, Києві, Краматорську та Сєвєродонецьку. Участь у ній щоразу беруть понад 100 підприємців, які діляться історіями успіху та напрацьовують нові контакти.

 «Схід-Експо 2019» реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі, Японії та у партнерстві з Донецькою, Луганською та Запорізькою обласними державними адміністраціями.