Експортери Донбасу можуть дослідити закордонні ринки за допомогою даних з Євромонітору

Експортери Донбасу можуть дослідити закордонні ринки за допомогою даних з Євромонітору/ фото: focus
Експортери Донбасу можуть дослідити закордонні ринки за допомогою даних з Євромонітору/ фото: focus

Українські експортери можуть дослідити обраний ринок. Інформацію можна отримати з бази Passport Euromonitor International.


Офіс з просування експорту відкриває нову можливість для українських експортерів у дослідженні потенційних ринків. У цій базі є інформація про основних виробників на ринку у 25 країнах світу, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на Донецьку ТПП

Офіс має доступ лише до інформації у таких країнах:

Україна, США, Китай, Туреччина, Німеччина, Японія, Румунія, Польща, Грузія, Молдова, Франція, Ізраїль, Індія, Індонезія, Білорусь, Болгарія, Канада, Таїланд, Угорщина, Словаччина, Нідерланди, Єгипет, Італія, Об’єднані Арабські Емірати, Велика Британія

Passport Euromonitor International – це база глобальних даних та аналітичних досліджень щодо економіки країн, споживачів та певних галузей, які допомагають дослідити конкретний ринок та визначати майбутні тенденції.

Скористатися можливістю можуть як малі підприємці, так і великі компанії з досвідом у бізнесу понад 3 роки. Їхня продукція/товари має бути сертифікованою.

Офіс пропонує українським компаніям скористатися інформацією з бази для дослідження експортних ринків у 25 країнах. З її допомогою можна отримати дані про розмір ринку та його зростання за останні 5 років та прогнозовані значення до 2022 року, основних гравців та їх долі на ринку, канали дистрибуції та інше.

Нагадаємо, бізнес Донеччини посідає третю позицію в Україні за обсягами експорту.