• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Відсьогодні бізнес Донбасу може безкоштовно відстежити рейдерські атаки

Відсьогодні бізнес Донбасу може безкоштовно відстежити рейдерські атаки

Бізнес Донбасу може безкоштовно відстежити рейдерські атаки/ фото: з відкритих джерел
Бізнес Донбасу може безкоштовно відстежити рейдерські атаки/ фото: з відкритих джерел

YouControl надав безкоштовний доступ до повноцінного моніторингу бізнесу. Зареєстровані компанії та ФОПи можуть відстежити зміни, які відбуваються у системі. Обрати можна до 10 компаній або ФОП (фізичних осіб-підприємців)


Користувачі зможуть отримати інформацію щодо обраних 10 компаній про реєстраційні зміни, судові справи, заборону зовнішньоекономічної діяльності та інші сповіщення, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на прес-службу аналітичної системи YouControl

“З 29 серпня будь-який користувач системи YouControl зможе поставити безкоштовно на моніторинг десять компаній або ФОПта отримувати сповіщення про зміни. Окрім реєстраційних даних з ЄДР на мейл будуть також приходити дані про податкові борги, санкції щодо зовнішньоекономічної діяльності та судові справи”, – ідеться в повідомленні.

Користувачі зможуть отримати щодо обраних 10 компаній такі сповіщення:

про реєстраційні зміни (керівник, адреса, вид діяльності (основний КВЕД), назва),

про юридичний стан (перебуває чи ні в процесі припинення), про початок процедури банкрутства компанії,

про стан розрахунків з бюджетом (появу податкового боргу, права застави на майно, анулювання реєстрації платників ПДВ, перехід на єдиний податок тощо),

про заборону на зовнішньоекономічну діяльність або індивідуальний режим ліцензування відповідно до санкцій Міністерства економічного розвитку і торгівлі, судові справи, призначені до розгляду, в яких фігурує певна юридична особа.

Щоб підключити моніторинг компаній, треба зареєструватись на сайті YouControl, натиснути на відповідну кнопку в досьє юрособи або ФОП, сповіщення про зміни прийдуть на вказану при реєстрації електронну пошту.

За статистикою  агробізнес  піддається найбільшому ризику рейдерських атак. Торгові, промислові та будівельні компанії теж часто опиняються у зоні ризику.

Засновник YouControl Сергій Мільман вважає, що відстеження змін у компанії дозволить вберегти її від рейдерських захоплень.

Дана опція стала безкоштовною сьогодні, 29 серпня 2019 року.

Для довідки: YouControl — аналітична система, що з 50 джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. 

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Відсьогодні бізнес Донбасу може безкоштовно відстежити рейдерські атаки