На Донеччині нагородять кращих підприємців

На Донеччині нагородять кращих підприємців
На Донеччині нагородять кращих підприємців

У Краматорську до Дня підприємця 6 вересня відбудеться нагородження фіналістів конкурсу "Підприємець року". Цьогоріч це 11 конкурс, який проводиться у регіоні щорічно.


Кращих представників малого та середнього бізнесу нагородять з нагоди професійного свята - Дня підприємця повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на Донецьку ТПП

6 вересня 2019 року в Авангард – Холі (м Краматорськ, вул. К. Гампера, 1, Сад Бернацького) відбудеться урочиста церемонія нагородження фіналістів Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2019».
 

Торік комісія обрала переможців у десятьох номінаціях: Український донецький куркуль, у галузі промисловості, сільського господарства, торгівлі, послуг, комунального господарства, start-up року, активна підтримка малого бізнесу та інші. Участь у конкурсі взяли 75 підприємців, які працюють у малому бізнесі Донеччини – як досвічені, так і початківці.


Організатори конкурсу - Донецька обласна державна адміністрація, Донецька торгово-промислова палата та Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області.

Нагадаємо, до Дня Незалежності підприємниця з Донеччини Ганна Матвієнко отримала нагороду у Кабінеті Міністрів України.