Кого на Донеччині назвали кращими серед підприємців у 2019 році

Переможці конкурсу Підприємець року Донецької області - 2019
Переможці конкурсу Підприємець року Донецької області - 2019"

6 вересня в Краматорську нагородили переможців та лауреатів одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019".


Для участі у конкурсі було надано 70 заяв із 15 міст та 6 районів Донеччини, з них у фінал потрапило 30 підприємців, повідомляє "Бізнес-Схід" з посиланням на Донецьку ТПП. Найкращих підприємців визначили в 10 номінаціях:

1. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»
Переможець - Юркова Людмила Володимирівна, фізична особа - підприємець, м. Краматорськ.
Лауреати:
- Брюховець Олена Миколаївна, фізична особа - підприємець, 
м. Мирноград.
- Кільдішов Ярослав Олегович, фізична особа - підприємець, 
м. Маріуполь

2. «Підприємець року в галузі промисловості»
Переможець - Мазурін Василь Васильович, директор ТОВ «КОНТАКТ», 
м. Дружківка.
Лауреати:
- Блінов Сергій Валерійович, фізична особа-підприємець, смт. Новоекономічне, Покровський район.
- Хор’яков Володимир Вікторович, директор Колективного підприємства «Промремонт», м. Костянтинівка.

3. «Підприємець року в галузі сільського господарства»
Переможець - Антипенко Володимир Вікторович, директор ТОВ «Перспектива», м. Добропілля.
Лауреати:
- Куліш Павло Іванович, Директор ТОВ «Агрофірма «Колос», с. Мемрик, Покровський район.
- Скляров Олександр Олександрович засновник Селянського (фермерського) господарства «Верес», с. Торець, Слов’янський район.

4.«Start-Up року»
Переможець - Мінаєв Олександр Анатолійович, фізична особа-підприємець, м. Краматорськ.
Лауреати:
- Лук’янова Наталя Олександрівна, фізичн особа-підприємець, м. Сіверськ.
- Косенко Павло Сергійович, фізична особа – підприємець, м. Мирноград.

5. «Підприємець року в галузі торгівлі»
Переможець - Катасонова Яна Володимирівна, фізична особа-підприємець, м. Лиман, Лиманська міська ОТГ.
Лауреати:
- Гордієнко Віталій Леонідович, засновник групи компаній «Талісман», 
м. Краматорськ.
- Шумов Євген Миколайович, фізична особа-підприємець, м. Авдіївка.

6. «Підприємець року в галузі послуг»
Переможець - Грень Марія Анатоліївна, директор ТОВ «АГРОДОРСТРОЙ-5», м. Дружківка.
Лауреати:
- Шапран Сергій Миколайович, засновник ТОВ «Автотранс АТП 11407»,
 м. Торецьк.
- Скок Юлія Ігорівна, фізична особа-підприємець, м. Костянтинівка.

7. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства»
Переможець - Сосницький Ігор Валерійович, директор ПП «Домрембуд-3», м.
Костянтинівка.
Лауреати:
- Атрощенко Володимир Миколайович, фізична-особа підприємець, 
м. Слов`янськ
- Ковтун Іван Вікторович, засновник будівельної компанії ТОВ «СКС СТРОЙ», м. Краматорськ.

8. «Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»
Переможець - Підченко Денис Леонідович, фізична особа-підприємець,
м. Слов’янськ.
Лауреати:
- Зайцев Павло Ігоревич, фізична особа-підприємець,
 м. Краматорськ.
- Яшина Ганна Анатоліївна, фізична особа-підприємець, 
м. Слов’янськ.

9. «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»
Переможець - Прокопов Костянтин Анатолійович, засновник ТОВ «Сіті-Строй 2017», м. Мирноград
Лауреати:
- Писаренко Дмитро Вікторович, директор ТОВ «АВТО-БУМ ЛТД»,м. Дружківка.
- Сергієнко Володимир Олександрович, директор ТОВ «Завод автогенного обладнання
ДОНМЕТ», м. Краматорськ.

10. «За активну підтримку малого бізнесу»
Переможець - Меленець Володимир Олексійович, директор ТОВ «Керамічні Маси
Донбасу», м. Слов’янськ.
Лауреати:
- Одаренко Лариси Вікторівни, фізична особа-підприємець, м. Краматорськ.
- Ігнатенко Костянтин Дмитрович, фізична особа - підприємець, м. Покровськ.

Організаторами конкурсу є Донецька обласна державна адміністрація, Донецька торгово-промислова палата та Регіональний фонд підтримки підприємництва в Донецькій області. Конкурс проводиться в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і  середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки.