Гранти до 6500 євро зможуть отримати підприємства Донеччини та Луганщини

https://www.pexels.com/
https://www.pexels.com/

Грантова програма для малих та середніх підприємств стартує з 10 вересня 2019 року.


В рамках Програми ООН по відновленню та розвитку миру на Сході України  впроваджується  грантова програма для жителів Донецької, Луганської та Запорізької областей уздовж Азовського узберіжжя до 6500 євро.

Про це на прес-конфренції в Укрінформі повідомив програмний координатор Програми ООН по відновленню і розвитку миру Володимир Лященко.

Програма буде спрямована на сім основних секторів економіки: виготовлення кераміки, текстильна промисловість, харчова промисловість, індустрія гостинності (готельно-ресторанний бізнес та туризм), зернові та олійні культури, м'ясо-молочна продукція, домашня птиця і яйця. Грант повинен бути спрямований на закупівлю обладнання, на розширення виробництва та ін. Сума гранту становить 75% вартості проекту, 25% повинні бути власним внеском підприємця.

Інформаційні сесії щодо  умов участі будут проходити в Северодонецьку, Краматорську, Маріуполі, Мелітополі та Бердянську. Бажаючі відкрити власний бізнес, відновити та розширити мікро-, малі і середні підприємства  повинні надати бізнес-план до 1 жовтня 2019 року до компанії “Творчий центр ЦТК”, на E-mail: ccc@ccc.kiev.ua